




| Kód produktu: | 1709021060 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 34,379 € |
| Cena bez DPH: | 28,413 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,420 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 320x180x23 mm |
| Specifikace: | Magnetický |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 200 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 28,413 € | 34,379 € | ||
| 5 + | 27,548 € | 33,333 € | ||
| 10 + | 26,724 € | 32,336 € | ||
| 20 + | 25,860 € | 31,290 € |
DURABLE Nástěnný zásobník na 1x A4 prospekty na šířku řady FLEXIPLUS - Černý
| Cena bez DPH: | 30,966 € |
| Cena s DPH | 37,468 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 14,536 € |
| Cena s DPH | 17,588 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 114,680 € |
| Cena s DPH | 138,763 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 21,454 € |
| Cena s DPH | 25,959 € |
| Cena bez DPH: | 29,319 € |
| Cena s DPH | 35,475 € |
| Cena bez DPH: | 22,689 € |
| Cena s DPH | 27,454 € |
| Cena bez DPH: | 57,155 € |
| Cena s DPH | 69,157 € |
| Cena bez DPH: | 20,754 € |
| Cena s DPH | 25,112 € |
| Cena bez DPH: | 14,824 € |
| Cena s DPH | 17,937 € |