





| Kód produktu: | 486823 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 51,181 € |
| Cena bez DPH: | 42,298 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,395 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 446 mm |
| Šířka: | 323 mm |
| 1 Balení: | 5 ks |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na kovový podklad |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Cena bez DPH: | 42,298 € |
| Cena s DPH | 51,181 € |
| Cena bez DPH: | 10,379 € |
| Cena s DPH | 12,558 € |
| Cena bez DPH: | 15,692 € |
| Cena s DPH | 18,987 € |
| Cena bez DPH: | 12,974 € |
| Cena s DPH | 15,698 € |
| Cena bez DPH: | 13,674 € |
| Cena s DPH | 16,545 € |
| Cena bez DPH: | 10,379 € |
| Cena s DPH | 12,558 € |
| Cena bez DPH: | 12,974 € |
| Cena s DPH | 15,698 € |
| Cena bez DPH: | 8,526 € |
| Cena s DPH | 10,316 € |
| Cena bez DPH: | 4,654 € |
| Cena s DPH | 5,631 € |
| Cena bez DPH: | 6,384 € |
| Cena s DPH | 7,724 € |
| Cena bez DPH: | 29,984 € |
| Cena s DPH | 36,280 € |
| Cena bez DPH: | 29,984 € |
| Cena s DPH | 36,280 € |