

| Kód produktu: | 175607 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 120,950 € |
| Cena bez DPH: | 99,959 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,644 kg |
| Rozměr prospektu: | A6 (105x148) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 120 mm |
| Šířka: | 163 mm |
| Hloubka: | 2,3 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A6 |
| Cena bez DPH: | 52,789 € |
| Cena s DPH | 63,875 € |
| Cena bez DPH: | 55,701 € |
| Cena s DPH | 67,399 € |
| Cena bez DPH: | 55,373 € |
| Cena s DPH | 67,002 € |
| Cena bez DPH: | 94,011 € |
| Cena s DPH | 113,754 € |
| Cena bez DPH: | 57,219 € |
| Cena s DPH | 69,235 € |
| Cena bez DPH: | 7,383 € |
| Cena s DPH | 8,934 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 91,181 € |
| Cena s DPH | 110,329 € |
| Cena bez DPH: | 50,287 € |
| Cena s DPH | 60,847 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 115,669 € |
| Cena s DPH | 139,959 € |
| Cena bez DPH: | 68,704 € |
| Cena s DPH | 83,132 € |