| Kód produktu: | 174404 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 175,322 € |
| Cena bez DPH: | 144,894 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,115 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 313 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A4 |
| Cena bez DPH: | 7,397 € |
| Cena s DPH | 8,950 € |
| Cena bez DPH: | 68,831 € |
| Cena s DPH | 83,285 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| Cena s DPH | 140,218 € |
| Cena bez DPH: | 144,894 € |
| Cena s DPH | 175,322 € |
| Cena bez DPH: | 94,185 € |
| Cena s DPH | 113,964 € |
| Cena bez DPH: | 5,548 € |
| Cena s DPH | 6,713 € |
| Cena bez DPH: | 7,397 € |
| Cena s DPH | 8,950 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| Cena s DPH | 140,218 € |
| Cena bez DPH: | 119,869 € |
| Cena s DPH | 145,041 € |
| Cena bez DPH: | 115,882 € |
| Cena s DPH | 140,218 € |
| Cena bez DPH: | 101,130 € |
| Cena s DPH | 122,367 € |
| Cena bez DPH: | 144,894 € |
| Cena s DPH | 175,322 € |