| Kód produktu: | 175704 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 140,535 € |
| Cena bez DPH: | 116,145 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3,000 kg |
| Rozměr prospektu: | 210x74 mm |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 81,5 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| Hloubka: | 2,3 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Cena bez DPH: | 5,560 € |
| Cena s DPH | 6,728 € |
| Cena bez DPH: | 104,201 € |
| Cena s DPH | 126,083 € |
| Cena bez DPH: | 71,664 € |
| Cena s DPH | 86,713 € |
| Cena bez DPH: | 100,371 € |
| Cena s DPH | 121,449 € |
| Cena bez DPH: | 145,222 € |
| Cena s DPH | 175,719 € |
| Cena bez DPH: | 57,455 € |
| Cena s DPH | 69,520 € |
| Cena bez DPH: | 116,145 € |
| Cena s DPH | 140,535 € |
| Cena bez DPH: | 10,502 € |
| Cena s DPH | 12,708 € |
| Cena bez DPH: | 68,987 € |
| Cena s DPH | 83,474 € |
| Cena bez DPH: | 55,601 € |
| Cena s DPH | 67,278 € |
| Cena bez DPH: | 87,232 € |
| Cena s DPH | 105,551 € |
| Cena bez DPH: | 104,201 € |
| Cena s DPH | 126,083 € |