


| Kód produktu: | UPCM0W00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 5,563 € |
| Cena bez DPH: | 4,598 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 10 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,06 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 312 mm |
| Šířka: | 227 mm |
| Hloubka: | 1 mm |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na kov |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 4,598 € | 5,563 € | ||
| 10 + | 4,392 € | 5,315 € | ||
| 20 + | 4,146 € | 5,017 € | ||
| 50 + | 3,941 € | 4,768 € |
Magnetická plastová kapsa na vložení prospektu
Varianta s barevným orámováním a krycí fólií. Kapsa slouží na přichycení na kovové pozadí. Prospekt se vloží pod kapsu a samotná kapsa se pomocí magnetické vlastnosti k rámu přichytí.
K dodání ve formátech pro A4 prospekty v barvách Červená, Černá, Bílá a Šedá a A5 prospekty v barvách Černá a Šedá
| Cena bez DPH: | 16,585 € |
| Cena s DPH | 20,067 € |
| Cena bez DPH: | 4,598 € |
| Cena s DPH | 5,563 € |
| Cena bez DPH: | 24,220 € |
| Cena s DPH | 29,306 € |
| Cena bez DPH: | 3,243 € |
| Cena s DPH | 3,924 € |
| Cena bez DPH: | 3,243 € |
| Cena s DPH | 3,924 € |
| Cena bez DPH: | 4,598 € |
| Cena s DPH | 5,563 € |
| Cena bez DPH: | 4,598 € |
| Cena s DPH | 5,563 € |