







| Kód produktu: | PLED70x100G30 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 418,077 € |
| Cena bez DPH: | 345,518 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,2 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 685x985 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1034 mm |
| Šířka: | 734 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 345,518 € | 418,077 € | ||
| 5 + | 328,248 € | 397,181 € | ||
| 10 + | 310,979 € | 376,284 € | ||
| 20 + | 297,163 € | 359,567 € |
LED Světelný panel na plakáty - Posterlight na plakát formátu B1 (700x1000mm)
Ultratenký design LED boxu se zaklapávacím systémem pro snadnou výměnu plakátů. Díky LED diodám v hraně rámu a unikátní technologii DSE šetří až 70% energie oproti standardním rámům. Dlouhá životnost světelného zdroje. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.
Světelný rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru a lze jej zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Světelný zdroj: LED
Spotřeba energie: 32,8 W
Délka přívodní šňůry: 2000 mm
| Cena bez DPH: | 22,163 € |
| Cena s DPH | 26,817 € |
| Cena bez DPH: | 323,191 € |
| Cena s DPH | 391,061 € |
| Cena bez DPH: | 163,528 € |
| Cena s DPH | 197,869 € |
| Cena bez DPH: | 370,641 € |
| Cena s DPH | 448,476 € |
| Cena bez DPH: | 257,854 € |
| Cena s DPH | 312,003 € |
| Cena bez DPH: | 421,998 € |
| Cena s DPH | 510,618 € |
| Cena bez DPH: | 118,092 € |
| Cena s DPH | 142,891 € |
| Cena bez DPH: | 378,166 € |
| Cena s DPH | 457,581 € |
| Cena bez DPH: | 247,821 € |
| Cena s DPH | 299,863 € |
| Cena bez DPH: | 314,762 € |
| Cena s DPH | 380,861 € |
| Cena bez DPH: | 108,512 € |
| Cena s DPH | 131,299 € |
| Cena bez DPH: | 135,814 € |
| Cena s DPH | 164,335 € |
| Cena bez DPH: | 329,359 € |
| Cena s DPH | 398,524 € |