






| Kód produktu: | PLEDA0G30D |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 456,830 € |
| Cena bez DPH: | 377,545 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 16,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 826x1174 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1223 mm |
| Šířka: | 875 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Do prostoru |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 377,545 € | 456,830 € | ||
| 5 + | 358,662 € | 433,981 € | ||
| 10 + | 339,778 € | 411,132 € | ||
| 20 + | 324,672 € | 392,853 € |
LED Světelný panel na plakáty - Posterlight na plakát formátu A0 (841x1189mm) oboustranný
Plakátový rám prosvětlený LED diodami prostřednictvím nejnovější DSE technologie. Je určen pro oboustrannou prezentaci plakátů a zaručující vzájemnou neprůsvitnost plakátů mechanickým oddělením. Díky LED diodám v hraně rámu a unikátní technologii DSE šetří až 70% energie oproti standardním rámům. Dlouhá životnost světelného zdroje. Vysokou a souvislou svítivost zaručuje speciální podtištěný rastr.
Světelný rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru a lze jej zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně.
Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Světelný zdroj: LED
Spotřeba energie: 22,7 W
Délka přívodní šňůry: 2000 mm
| Cena bez DPH: | 24,384 € |
| Cena s DPH | 29,505 € |
| Cena bez DPH: | 17,077 € |
| Cena s DPH | 20,663 € |
| Cena bez DPH: | 314,245 € |
| Cena s DPH | 380,236 € |
| Cena bez DPH: | 328,818 € |
| Cena s DPH | 397,869 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 135,591 € |
| Cena s DPH | 164,065 € |
| Cena bez DPH: | 344,951 € |
| Cena s DPH | 417,390 € |
| Cena bez DPH: | 257,430 € |
| Cena s DPH | 311,491 € |
| Cena bez DPH: | 322,660 € |
| Cena s DPH | 390,419 € |
| Cena bez DPH: | 89,737 € |
| Cena s DPH | 108,582 € |
| Cena bez DPH: | 421,305 € |
| Cena s DPH | 509,780 € |
| Cena bez DPH: | 370,033 € |
| Cena s DPH | 447,740 € |
| Cena bez DPH: | 117,898 € |
| Cena s DPH | 142,657 € |
| Cena bez DPH: | 108,333 € |
| Cena s DPH | 131,083 € |