| Kód produktu: | OTN2-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,274 € |
| Cena bez DPH: | 8,491 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,03 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Průměr: | 80 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
Prémiové informační 3D značky na toalety jsou vhodné k připevnění na zeď či dveře pomocí profesionální oboustranné pásky. Nová technologie laserového 3D řezu.
| Cena bez DPH: | 4,922 € |
| Cena s DPH | 5,956 € |
| Cena bez DPH: | 5,619 € |
| Cena s DPH | 6,799 € |
| Cena bez DPH: | 4,512 € |
| Cena s DPH | 5,459 € |
| Cena bez DPH: | 11,649 € |
| Cena s DPH | 14,095 € |
| Cena bez DPH: | 4,922 € |
| Cena s DPH | 5,956 € |
| Cena bez DPH: | 5,619 € |
| Cena s DPH | 6,799 € |
| Cena bez DPH: | 12,346 € |
| Cena s DPH | 14,939 € |
| Cena bez DPH: | 11,649 € |
| Cena s DPH | 14,095 € |
| Cena bez DPH: | 7,178 € |
| Cena s DPH | 8,685 € |
| Cena bez DPH: | 7,178 € |
| Cena s DPH | 8,685 € |
| Cena bez DPH: | 5,619 € |
| Cena s DPH | 6,799 € |
| Cena bez DPH: | 7,178 € |
| Cena s DPH | 8,685 € |