| Kód produktu: | OTN4-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 11,510 € |
| Cena bez DPH: | 9,512 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,03 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Průměr: | 80 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
Prémiové informační 3D značky na toalety jsou vhodné k připevnění na zeď či dveře pomocí profesionální oboustranné pásky. Nová technologie laserového 3D řezu.
| Cena bez DPH: | 5,147 € |
| Cena s DPH | 6,228 € |
| Cena bez DPH: | 7,206 € |
| Cena s DPH | 8,719 € |
| Cena bez DPH: | 11,694 € |
| Cena s DPH | 14,150 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 8,524 € |
| Cena s DPH | 10,314 € |
| Cena bez DPH: | 4,530 € |
| Cena s DPH | 5,481 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 7,206 € |
| Cena s DPH | 8,719 € |
| Cena bez DPH: | 11,694 € |
| Cena s DPH | 14,150 € |
| Cena bez DPH: | 5,641 € |
| Cena s DPH | 6,826 € |
| Cena bez DPH: | 4,941 € |
| Cena s DPH | 5,979 € |