



| Kód produktu: | 335023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 60,649 € |
| Cena bez DPH: | 50,123 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,6 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 28,5 l |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Umístění: | na zem |
| Cena bez DPH: | 50,123 € |
| Cena s DPH | 60,649 € |
| Cena bez DPH: | 50,123 € |
| Cena s DPH | 60,649 € |
| Cena bez DPH: | 81,829 € |
| Cena s DPH | 99,014 € |