





| Kód produktu: | 333023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 620 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 17 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 241,297 € |
| Cena s DPH | 291,970 € |
| Cena bez DPH: | 65,066 € |
| Cena s DPH | 78,729 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 130,337 € |
| Cena s DPH | 157,707 € |
| Cena bez DPH: | 82,841 € |
| Cena s DPH | 100,237 € |
| Cena bez DPH: | 30,788 € |
| Cena s DPH | 37,254 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 115,435 € |
| Cena s DPH | 139,677 € |
| Cena bez DPH: | 5,583 € |
| Cena s DPH | 6,755 € |