

| Kód produktu: | 330123 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 19,306 € |
| Cena bez DPH: | 15,956 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,68 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 61,198 € |
| Cena s DPH | 74,049 € |
| Cena bez DPH: | 15,956 € |
| Cena s DPH | 19,306 € |
| Cena bez DPH: | 15,792 € |
| Cena s DPH | 19,108 € |
| Cena bez DPH: | 23,380 € |
| Cena s DPH | 28,290 € |
| Cena bez DPH: | 23,380 € |
| Cena s DPH | 28,290 € |
| Cena bez DPH: | 20,755 € |
| Cena s DPH | 25,113 € |
| Cena bez DPH: | 15,956 € |
| Cena s DPH | 19,306 € |
| Cena bez DPH: | 81,583 € |
| Cena s DPH | 98,716 € |
| Cena bez DPH: | 129,204 € |
| Cena s DPH | 156,337 € |
| Cena bez DPH: | 27,400 € |
| Cena s DPH | 33,153 € |
| Cena bez DPH: | 39,377 € |
| Cena s DPH | 47,646 € |
| Cena bez DPH: | 20,755 € |
| Cena s DPH | 25,113 € |