

| Kód produktu: | 330023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 25,196 € |
| Cena bez DPH: | 20,823 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,55 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 16,008 € |
| Cena s DPH | 19,370 € |
| Cena bez DPH: | 16,008 € |
| Cena s DPH | 19,370 € |
| Cena bez DPH: | 20,823 € |
| Cena s DPH | 25,196 € |
| Cena bez DPH: | 20,823 € |
| Cena s DPH | 25,196 € |
| Cena bez DPH: | 15,391 € |
| Cena s DPH | 18,623 € |
| Cena bez DPH: | 23,457 € |
| Cena s DPH | 28,383 € |
| Cena bez DPH: | 23,457 € |
| Cena s DPH | 28,383 € |
| Cena bez DPH: | 129,630 € |
| Cena s DPH | 156,852 € |
| Cena bez DPH: | 20,823 € |
| Cena s DPH | 25,196 € |
| Cena bez DPH: | 19,588 € |
| Cena s DPH | 23,702 € |
| Cena bez DPH: | 15,844 € |
| Cena s DPH | 19,171 € |
| Cena bez DPH: | 27,490 € |
| Cena s DPH | 33,263 € |