

| Kód produktu: | 330401 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 18,577 € |
| Cena bez DPH: | 15,353 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,44 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 163,998 € |
| Cena s DPH | 198,438 € |
| Cena bez DPH: | 7,471 € |
| Cena s DPH | 9,040 € |
| Cena bez DPH: | 242,980 € |
| Cena s DPH | 294,006 € |
| Cena bez DPH: | 89,286 € |
| Cena s DPH | 108,036 € |
| Cena bez DPH: | 29,885 € |
| Cena s DPH | 36,161 € |
| Cena bez DPH: | 233,539 € |
| Cena s DPH | 282,582 € |
| Cena bez DPH: | 67,570 € |
| Cena s DPH | 81,759 € |
| Cena bez DPH: | 191,872 € |
| Cena s DPH | 232,165 € |
| Cena bez DPH: | 223,276 € |
| Cena s DPH | 270,164 € |
| Cena bez DPH: | 202,094 € |
| Cena s DPH | 244,533 € |
| Cena bez DPH: | 290,805 € |
| Cena s DPH | 351,874 € |
| Cena bez DPH: | 26,806 € |
| Cena s DPH | 32,436 € |