

| Kód produktu: | 330158 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 19,314 € |
| Cena bez DPH: | 15,962 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,68 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Antracit |
| Výška: | 315 mm |
| Průměr: | 260 mm |
| Objem: | 15 l |
| Umístění: | Na zem |
| Cena bez DPH: | 25,277 € |
| Cena s DPH | 30,585 € |
| Cena bez DPH: | 30,858 € |
| Cena s DPH | 37,338 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 31,309 € |
| Cena s DPH | 37,884 € |
| Cena bez DPH: | 27,534 € |
| Cena s DPH | 33,316 € |
| Cena bez DPH: | 209,110 € |
| Cena s DPH | 253,023 € |
| Cena bez DPH: | 82,807 € |
| Cena s DPH | 100,196 € |
| Cena bez DPH: | 167,829 € |
| Cena s DPH | 203,073 € |
| Cena bez DPH: | 81,699 € |
| Cena s DPH | 98,856 € |
| Cena bez DPH: | 141,157 € |
| Cena s DPH | 170,800 € |
| Cena bez DPH: | 285,187 € |
| Cena s DPH | 345,076 € |
| Cena bez DPH: | 935,741 € |
| Cena s DPH | 1 132,246 € |