




| Kód produktu: | 333101 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 139,619 € |
| Cena bez DPH: | 115,388 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 8 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 620 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Objem: | 17 l |
| Umístění: | Na zem |
Funkční 17-litrový kovový odpadkový koš s integrovaným 2-litrovým popelníkem
- vhodné pro použití v interiéru nebo krytém venkovním prostoru
- Ideální pro vyhrazená místa pro kuřáky a při vstupu do budovy.
- Koš s vyjímatelnou vložkou pro snadné vyprazdňování a čištění
- Popelník obsahuje jemný křemenný písek 1,5 kg
- Rozměry vyjímatelný popelník: výška 50 mm x průměr 240 mm
- Rozměry otvoru na straně koše: šířka 180 mm x výška 130 mm
- Rozměry vnitřní nádoby: výška 380 mm x průměr 220 mm
- Celkové rozměry: šířka 250 mm, hloubka 250 mm, výška 620 mm
| Cena bez DPH: | 191,260 € |
| Cena s DPH | 231,424 € |
| Cena bez DPH: | 132,417 € |
| Cena s DPH | 160,224 € |
| Cena bez DPH: | 298,112 € |
| Cena s DPH | 360,716 € |
| Cena bez DPH: | 50,144 € |
| Cena s DPH | 60,674 € |
| Cena bez DPH: | 129,421 € |
| Cena s DPH | 156,600 € |
| Cena bez DPH: | 410,053 € |
| Cena s DPH | 496,165 € |
| Cena bez DPH: | 258,104 € |
| Cena s DPH | 312,306 € |
| Cena bez DPH: | 18,219 € |
| Cena s DPH | 22,045 € |
| Cena bez DPH: | 47,476 € |
| Cena s DPH | 57,446 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 120,025 € |
| Cena s DPH | 145,230 € |
| Cena bez DPH: | 47,764 € |
| Cena s DPH | 57,794 € |