






| Kód produktu: | ZPSW50x70 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 211 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,1 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 508x760 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 955 mm |
| Šířka: | 572 mm |
| Hloubka: | 696 mm |
| Formát: | B2 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 997,00 Kč | 4 836,37 Kč | ||
| 5 + | 3 798,00 Kč | 4 595,58 Kč | ||
| 10 + | 3 598,00 Kč | 4 353,58 Kč | ||
| 20 + | 3 438,00 Kč | 4 159,98 Kč |
Kovové popisovatelné Áčko Swing 50x70 cm - Černé v oboustranném provedení
Poutač s rámem o tloušťce trubek pouhých 15 mm v černm provedení se zavěšenou cedulí pro psaní křídou, či křídovými popisovači.
Videoukázka produktu ke zhlédnutí na uvedeném odkazu: https://vimeo.com/857093075
| Cena bez DPH: | 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 983,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 919,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 161,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 22 804,00 Kč |
| Cena s DPH | 27 592,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 327,00 Kč |
| Cena s DPH | 395,67 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 310,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 005,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 538,00 Kč |
| Cena s DPH | 650,98 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 432,00 Kč |
| Cena s DPH | 15 042,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 56,00 Kč |
| Cena s DPH | 67,76 Kč |
| Cena bez DPH: | 763,00 Kč |
| Cena s DPH | 923,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 196,00 Kč |
| Cena s DPH | 237,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 458,18 Kč |