








| Kód produktu: | ZPES70x100BL |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 195,129 € |
| Cena bez DPH: | 161,264 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 101 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 15,75 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1160 mm |
| Šířka: | 775 mm |
| Hloubka: | 855 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 161,264 € | 195,129 € | ||
| 5 + | 153,180 € | 185,348 € | ||
| 10 + | 145,137 € | 175,616 € | ||
| 20 + | 138,654 € | 167,771 € |
Kovové áčko Elegant s rámem na plakát B1 v oboustranném provedení - Černé
Díky ochranné fóliové kapse s magnetickými páskami se výměna plakátu stává naprosto snadným procesem.
Otvor pro prst z vnitřní části stojanu umožňuje jednodužší otevření krytu plakátu.
Těžké ocelové nohy zajišťují pevnou stabilitu.
V nabídce tohoto produktu jsou varianty A1, B2 a B1
| Cena bez DPH: | 8,494 € |
| Cena s DPH | 10,278 € |
| Cena bez DPH: | 240,172 € |
| Cena s DPH | 290,609 € |
| Cena bez DPH: | 90,439 € |
| Cena s DPH | 109,431 € |
| Cena bez DPH: | 90,275 € |
| Cena s DPH | 109,233 € |
| Cena bez DPH: | 123,718 € |
| Cena s DPH | 149,698 € |
| Cena bez DPH: | 86,377 € |
| Cena s DPH | 104,516 € |
| Cena bez DPH: | 74,395 € |
| Cena s DPH | 90,018 € |
| Cena bez DPH: | 130,570 € |
| Cena s DPH | 157,990 € |
| Cena bez DPH: | 135,330 € |
| Cena s DPH | 163,750 € |
| Cena bez DPH: | 21,174 € |
| Cena s DPH | 25,620 € |
| Cena bez DPH: | 81,781 € |
| Cena s DPH | 98,955 € |
| Cena bez DPH: | 56,463 € |
| Cena s DPH | 68,320 € |