






| Kód produktu: | CBN60x90 |
| Dodavatel: | SCRITTO |
| Cena s DPH: | 35,865 € |
| Cena bez DPH: | 29,640 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 358 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,4 kg |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 600 mm |
| Šířka: | 900 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | 90x60 |
| Typ povrchu: | Korkový |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 29,640 € | 35,865 € | ||
| 5 + | 28,160 € | 34,074 € | ||
| 10 + | 26,680 € | 32,283 € | ||
| 20 + | 25,488 € | 30,841 € |
Korková nástěnka Corkboard SCRITTO 90x60cm
Korková nástěnka - tabule na přichycení poznámek, listů či fotek. Aluminiový rám s rohovými spojkami.
Možnost horizontálního nebo vertikálního uchycení. Součástí balení je upevňovací sada pro montáž na výšku nebo na šířku.
| Cena bez DPH: | 16,896 € |
| Cena s DPH | 20,444 € |
| Cena bez DPH: | 60,555 € |
| Cena s DPH | 73,272 € |