






| Kód produktu: | CBN45x60 |
| Dodavatel: | SCRITTO |
| Cena s DPH: | 20,398 € |
| Cena bez DPH: | 16,858 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 306 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,2 kg |
| Barva konstrukce: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 15 mm |
| Formát: | 60x45 |
| Typ povrchu: | Korkový |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,858 € | 20,398 € | ||
| 5 + | 15,997 € | 19,356 € | ||
| 10 + | 15,176 € | 18,363 € | ||
| 20 + | 14,479 € | 17,520 € |
Korková nástěnka Corkboard SCRITTO 45x60cm
Korková nástěnka - tabule na přichycení poznámek, listů či fotek. Aluminiový rám s rohovými spojkami.
Možnost horizontálního nebo vertikálního uchycení. Součástí balení je upevňovací sada pro montáž na výšku nebo na šířku.
| Cena bez DPH: | 60,418 € |
| Cena s DPH | 73,106 € |
| Cena bez DPH: | 29,573 € |
| Cena s DPH | 35,784 € |