




| Kód produktu: | CAPOA3R25 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 132,352 € |
| Cena bez DPH: | 109,382 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 98 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 4,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 277x400 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1465 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 109,382 € | 132,352 € | ||
| 5 + | 103,921 € | 125,745 € | ||
| 10 + | 98,460 € | 119,137 € | ||
| 20 + | 94,067 € | 113,821 € |
Jednostranný informační stojan menuboard na noze s klaprámem A3 - Oblý roh - Stříbrný
Volně stojící informační Menu stojan, s nastavitelnou orientací rámu. Rám s profilem 25mm může být upevněn na noze vodorovně či horizontálně.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea, k navigaci po výstavách, kongresová centra, hotely a pod.
| Cena bez DPH: | 166,290 € |
| Cena s DPH | 201,211 € |
| Cena bez DPH: | 141,532 € |
| Cena s DPH | 171,253 € |
| Cena bez DPH: | 78,916 € |
| Cena s DPH | 95,488 € |
| Cena bez DPH: | 74,441 € |
| Cena s DPH | 90,073 € |
| Cena bez DPH: | 214,412 € |
| Cena s DPH | 259,438 € |
| Cena bez DPH: | 149,661 € |
| Cena s DPH | 181,090 € |
| Cena bez DPH: | 74,400 € |
| Cena s DPH | 90,023 € |
| Cena bez DPH: | 66,311 € |
| Cena s DPH | 80,236 € |
| Cena bez DPH: | 103,346 € |
| Cena s DPH | 125,049 € |
| Cena bez DPH: | 74,400 € |
| Cena s DPH | 90,023 € |
| Cena bez DPH: | 64,422 € |
| Cena s DPH | 77,951 € |
| Cena bez DPH: | 883,145 € |
| Cena s DPH | 1 068,606 € |