








| Kód produktu: | SCS6xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 198,679 € |
| Cena bez DPH: | 164,198 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 359 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 6,75 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 164,198 € | 198,679 € | ||
| 5 + | 155,967 € | 188,720 € | ||
| 10 + | 147,778 € | 178,811 € | ||
| 20 + | 141,193 € | 170,844 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 6xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 79,218 € |
| Cena s DPH | 95,854 € |
| Cena bez DPH: | 7,490 € |
| Cena s DPH | 9,063 € |
| Cena bez DPH: | 69,671 € |
| Cena s DPH | 84,302 € |
| Cena bez DPH: | 37,366 € |
| Cena s DPH | 45,213 € |
| Cena bez DPH: | 106,255 € |
| Cena s DPH | 128,569 € |
| Cena bez DPH: | 54,444 € |
| Cena s DPH | 65,878 € |
| Cena bez DPH: | 95,391 € |
| Cena s DPH | 115,423 € |
| Cena bez DPH: | 2,305 € |
| Cena s DPH | 2,788 € |
| Cena bez DPH: | 216,255 € |
| Cena s DPH | 261,669 € |
| Cena bez DPH: | 315,309 € |
| Cena s DPH | 381,523 € |
| Cena bez DPH: | 62,593 € |
| Cena s DPH | 75,737 € |
| Cena bez DPH: | 83,909 € |
| Cena s DPH | 101,530 € |