









| Kód produktu: | SCS9xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 294,127 € |
| Cena bez DPH: | 243,080 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 23 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 9,33 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x922 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1004 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 9x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 243,080 € | 294,127 € | ||
| 5 + | 230,924 € | 279,418 € | ||
| 10 + | 218,809 € | 264,759 € | ||
| 20 + | 209,076 € | 252,982 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 9xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 497,577 € |
| Cena s DPH | 602,068 € |
| Cena bez DPH: | 32,895 € |
| Cena s DPH | 39,803 € |
| Cena bez DPH: | 223,368 € |
| Cena s DPH | 270,275 € |
| Cena bez DPH: | 73,018 € |
| Cena s DPH | 88,352 € |
| Cena bez DPH: | 37,413 € |
| Cena s DPH | 45,269 € |
| Cena bez DPH: | 34,949 € |
| Cena s DPH | 42,288 € |
| Cena bez DPH: | 110,308 € |
| Cena s DPH | 133,473 € |
| Cena bez DPH: | 26,530 € |
| Cena s DPH | 32,101 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 81,848 € |
| Cena s DPH | 99,036 € |
| Cena bez DPH: | 534,004 € |
| Cena s DPH | 646,145 € |
| Cena bez DPH: | 24,066 € |
| Cena s DPH | 29,120 € |