









| Kód produktu: | SCS4xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 188,851 € |
| Cena bez DPH: | 156,076 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 72 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 4,66 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 696 mm |
| Šířka: | 521 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 156,076 € | 188,851 € | ||
| 5 + | 148,276 € | 179,414 € | ||
| 10 + | 140,476 € | 169,976 € | ||
| 20 + | 134,236 € | 162,426 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 4xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 241,297 € |
| Cena s DPH | 291,970 € |
| Cena bez DPH: | 90,476 € |
| Cena s DPH | 109,476 € |
| Cena bez DPH: | 27,545 € |
| Cena s DPH | 33,330 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |
| Cena bez DPH: | 19,499 € |
| Cena s DPH | 23,594 € |
| Cena bez DPH: | 156,609 € |
| Cena s DPH | 189,497 € |
| Cena bez DPH: | 179,639 € |
| Cena s DPH | 217,363 € |
| Cena bez DPH: | 6,240 € |
| Cena s DPH | 7,550 € |
| Cena bez DPH: | 47,496 € |
| Cena s DPH | 57,470 € |
| Cena bez DPH: | 131,486 € |
| Cena s DPH | 159,098 € |
| Cena bez DPH: | 45,525 € |
| Cena s DPH | 55,086 € |
| Cena bez DPH: | 98,112 € |
| Cena s DPH | 118,715 € |