









| Kód produktu: | SCS3xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 175,247 € |
| Cena bez DPH: | 144,832 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,58 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x308 mm |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 388 mm |
| Šířka: | 741 mm |
| Hloubka: | 23 mm |
| Kapacita: | 3x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 144,832 € | 175,247 € | ||
| 5 + | 137,572 € | 166,462 € | ||
| 10 + | 130,353 € | 157,727 € | ||
| 20 + | 124,569 € | 150,729 € |
Interiérová / Venkovní vitrína pro prospekty 3xA4
Vitrína s masivním hliníkovým rámem v černém barevném provedení. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
Vitrína vhodná pro vnitřní použití nebo venku pod střechou (krytý prostor)
| Cena bez DPH: | 6,235 € |
| Cena s DPH | 7,544 € |
| Cena bez DPH: | 44,011 € |
| Cena s DPH | 53,254 € |
| Cena bez DPH: | 262,633 € |
| Cena s DPH | 317,786 € |
| Cena bez DPH: | 201,928 € |
| Cena s DPH | 244,333 € |
| Cena bez DPH: | 13,864 € |
| Cena s DPH | 16,775 € |
| Cena bez DPH: | 131,378 € |
| Cena s DPH | 158,968 € |
| Cena bez DPH: | 126,456 € |
| Cena s DPH | 153,012 € |
| Cena bez DPH: | 157,465 € |
| Cena s DPH | 190,533 € |
| Cena bez DPH: | 66,776 € |
| Cena s DPH | 80,799 € |
| Cena bez DPH: | 191,715 € |
| Cena s DPH | 231,975 € |
| Cena bez DPH: | 197,908 € |
| Cena s DPH | 239,469 € |
| Cena bez DPH: | 79,081 € |
| Cena s DPH | 95,688 € |