








| Kód produktu: | SCSLG10xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 339,218 € |
| Cena bez DPH: | 280,346 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 13,35 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1100x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 1126 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 10x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 280,346 € | 339,218 € | ||
| 5 + | 266,310 € | 322,235 € | ||
| 10 + | 252,315 € | 305,302 € | ||
| 20 + | 241,078 € | 291,705 € |
| Cena bez DPH: | 202,634 € |
| Cena s DPH | 245,187 € |
| Cena bez DPH: | 211,196 € |
| Cena s DPH | 255,547 € |
| Cena bez DPH: | 298,004 € |
| Cena s DPH | 360,584 € |
| Cena bez DPH: | 364,684 € |
| Cena s DPH | 441,268 € |
| Cena bez DPH: | 535,213 € |
| Cena s DPH | 647,608 € |
| Cena bez DPH: | 386,129 € |
| Cena s DPH | 467,216 € |
| Cena bez DPH: | 249,022 € |
| Cena s DPH | 301,317 € |
| Cena bez DPH: | 498,703 € |
| Cena s DPH | 603,431 € |
| Cena bez DPH: | 188,516 € |
| Cena s DPH | 228,105 € |
| Cena bez DPH: | 462,729 € |
| Cena s DPH | 559,902 € |
| Cena bez DPH: | 310,517 € |
| Cena s DPH | 375,725 € |
| Cena bez DPH: | 246,717 € |
| Cena s DPH | 298,528 € |