









| Kód produktu: | SCSLR8xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 228,105 € |
| Cena bez DPH: | 188,516 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 11,04 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 906 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 188,516 € | 228,105 € | ||
| 5 + | 179,090 € | 216,699 € | ||
| 10 + | 169,665 € | 205,294 € | ||
| 20 + | 162,132 € | 196,180 € |
Interiérová uzamykatelná vitrína Slim s posuvnými skleněnými dveřmi a bezpečnostními rohy 8 x A4
Uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená 4 mm
bezpečnostním sklem ESG s posuvnými dvířky.
Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena zámkem pro uzamčení.
Tato vitrína splňuje normu požární bezpečnosti ověřenou certifikátem B1. Její použití je vhodné a bezpečné v jakémkoliv v interiéru.
Bezpečnostní rohy znamenají další stupeň ochrany. Zaoblené rohy z ABS plastu
zabraňují jakémukoli potenciálnímu poškození či zranění, které hrozí při
kontaktu se standardními ostrými rohy. Toto řešení je vhodné zejména pro školy a
úřady, kde je bezpečnost nejvyšší prioritou.
| Cena bez DPH: | 386,129 € |
| Cena s DPH | 467,216 € |
| Cena bez DPH: | 234,163 € |
| Cena s DPH | 283,338 € |
| Cena bez DPH: | 282,692 € |
| Cena s DPH | 342,057 € |
| Cena bez DPH: | 192,591 € |
| Cena s DPH | 233,035 € |
| Cena bez DPH: | 211,196 € |
| Cena s DPH | 255,547 € |
| Cena bez DPH: | 498,703 € |
| Cena s DPH | 603,431 € |
| Cena bez DPH: | 270,755 € |
| Cena s DPH | 327,614 € |
| Cena bez DPH: | 280,346 € |
| Cena s DPH | 339,218 € |
| Cena bez DPH: | 336,283 € |
| Cena s DPH | 406,903 € |
| Cena bez DPH: | 415,271 € |
| Cena s DPH | 502,477 € |
| Cena bez DPH: | 308,541 € |
| Cena s DPH | 373,334 € |
| Cena bez DPH: | 246,717 € |
| Cena s DPH | 298,528 € |