









| Kód produktu: | SCSLR6xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 208,289 € |
| Cena bez DPH: | 172,140 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 101 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8,74 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 641 mm |
| Šířka: | 686 mm |
| Hloubka: | 50 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 172,140 € | 208,289 € | ||
| 5 + | 163,539 € | 197,882 € | ||
| 10 + | 154,938 € | 187,475 € | ||
| 20 + | 148,066 € | 179,160 € |
Interiérová uzamykatelná vitrína Slim s posuvnými skleněnými dveřmi a bezpečnostními rohy 6 x A4
Uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená 4 mm
bezpečnostním sklem ESG s posuvnými dvířky.
Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení. Vitrína opatřena zámkem pro uzamčení.
Tato vitrína splňuje normu požární bezpečnosti ověřenou certifikátem B1. Její použití je vhodné a bezpečné v jakémkoliv v interiéru.
Bezpečnostní rohy znamenají další stupeň ochrany. Zaoblené rohy z ABS plastu
zabraňují jakémukoli potenciálnímu poškození či zranění, které hrozí při
kontaktu se standardními ostrými rohy. Toto řešení je vhodné zejména pro školy a
úřady, kde je bezpečnost nejvyšší prioritou.
| Cena bez DPH: | 297,942 € |
| Cena s DPH | 360,510 € |
| Cena bez DPH: | 415,185 € |
| Cena s DPH | 502,374 € |
| Cena bez DPH: | 270,700 € |
| Cena s DPH | 327,547 € |
| Cena bez DPH: | 192,551 € |
| Cena s DPH | 232,987 € |
| Cena bez DPH: | 413,909 € |
| Cena s DPH | 500,830 € |
| Cena bez DPH: | 211,152 € |
| Cena s DPH | 255,494 € |
| Cena bez DPH: | 270,206 € |
| Cena s DPH | 326,949 € |
| Cena bez DPH: | 462,634 € |
| Cena s DPH | 559,787 € |
| Cena bez DPH: | 386,049 € |
| Cena s DPH | 467,120 € |
| Cena bez DPH: | 336,214 € |
| Cena s DPH | 406,819 € |
| Cena bez DPH: | 498,601 € |
| Cena s DPH | 603,307 € |
| Cena bez DPH: | 308,477 € |
| Cena s DPH | 373,258 € |