











| Kód produktu: | SCSL6xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 227,510 € |
| Cena bez DPH: | 188,025 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 104 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 8,8 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 675 mm |
| Šířka: | 720 mm |
| Hloubka: | 59 mm |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 188,025 € | 227,510 € | ||
| 5 + | 178,642 € | 216,157 € | ||
| 10 + | 169,218 € | 204,754 € | ||
| 20 + | 161,728 € | 195,691 € |
Informační Vitrína s posuvnými dvířky na formát 6xA4
Jednoduchá vitrína s protipožární certifikací, se speciálními skleněnými dvířky, která se zasouvají, s plechovou bíle lakovanou a magnetickou zadní stěnou. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 399,300 € |
| Cena s DPH | 483,153 € |
| Cena bez DPH: | 346,872 € |
| Cena s DPH | 419,716 € |
| Cena bez DPH: | 310,823 € |
| Cena s DPH | 376,096 € |
| Cena bez DPH: | 258,724 € |
| Cena s DPH | 313,056 € |
| Cena bez DPH: | 434,444 € |
| Cena s DPH | 525,678 € |
| Cena bez DPH: | 256,914 € |
| Cena s DPH | 310,865 € |
| Cena bez DPH: | 210,000 € |
| Cena s DPH | 254,100 € |
| Cena bez DPH: | 222,346 € |
| Cena s DPH | 269,038 € |