








| Kód produktu: | SCXSC6xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 152,546 € |
| Cena bez DPH: | 126,071 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 660x615 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 711 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 6x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Korkový |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 126,071 € | 152,546 € | ||
| 5 + | 119,769 € | 144,921 € | ||
| 10 + | 113,468 € | 137,296 € | ||
| 20 + | 108,443 € | 131,216 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy s korkovou stěnou na formát 6xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pokrytými korkovou deskou pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 149,259 € |
| Cena s DPH | 180,603 € |
| Cena bez DPH: | 94,687 € |
| Cena s DPH | 114,571 € |
| Cena bez DPH: | 227,183 € |
| Cena s DPH | 274,891 € |
| Cena bez DPH: | 167,957 € |
| Cena s DPH | 203,228 € |