







| Kód produktu: | SCXS4xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 97,777 € |
| Cena bez DPH: | 80,807 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 548 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x615 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 655 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 80,807 € | 97,777 € | ||
| 5 + | 76,771 € | 92,893 € | ||
| 10 + | 72,735 € | 88,009 € | ||
| 20 + | 69,522 € | 84,122 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 4xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 68,946 € |
| Cena s DPH | 83,424 € |
| Cena bez DPH: | 177,265 € |
| Cena s DPH | 214,491 € |
| Cena bez DPH: | 38,180 € |
| Cena s DPH | 46,197 € |
| Cena bez DPH: | 47,694 € |
| Cena s DPH | 57,709 € |
| Cena bez DPH: | 35,626 € |
| Cena s DPH | 43,107 € |
| Cena bez DPH: | 78,542 € |
| Cena s DPH | 95,036 € |
| Cena bez DPH: | 138,962 € |
| Cena s DPH | 168,144 € |
| Cena bez DPH: | 237,232 € |
| Cena s DPH | 287,051 € |
| Cena bez DPH: | 54,283 € |
| Cena s DPH | 65,683 € |
| Cena bez DPH: | 105,025 € |
| Cena s DPH | 127,080 € |
| Cena bez DPH: | 96,952 € |
| Cena s DPH | 117,312 € |
| Cena bez DPH: | 125,000 € |
| Cena s DPH | 151,250 € |