







| Kód produktu: | SCXS2xA4C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 664,96 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 376,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,6 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 440x310 mm |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 491 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 376,00 Kč | 1 664,96 Kč | ||
| 5 + | 1 308,00 Kč | 1 582,68 Kč | ||
| 10 + | 1 239,00 Kč | 1 499,19 Kč | ||
| 20 + | 1 184,00 Kč | 1 432,64 Kč |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 2xA4 - Černá
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 1 328,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 606,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 997,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 836,37 Kč |
| Cena bez DPH: | 348,00 Kč |
| Cena s DPH | 421,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 752,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 959,92 Kč |
| Cena bez DPH: | 568,00 Kč |
| Cena s DPH | 687,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 947,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 565,87 Kč |
| Cena bez DPH: | 13 380,00 Kč |
| Cena s DPH | 16 189,80 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 592,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 136,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 050,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 900,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 560,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 298,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 990,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 570,00 Kč |
| Cena s DPH | 689,70 Kč |