







| Kód produktu: | SCXS1xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 42,931 € |
| Cena bez DPH: | 35,480 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 35 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 220x310 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 350 mm |
| Šířka: | 271 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 1x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 35,480 € | 42,931 € | ||
| 5 + | 33,716 € | 40,797 € | ||
| 10 + | 31,911 € | 38,613 € | ||
| 20 + | 30,517 € | 36,925 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 1xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 236,259 € |
| Cena s DPH | 285,874 € |
| Cena bez DPH: | 160,131 € |
| Cena s DPH | 193,759 € |
| Cena bez DPH: | 165,422 € |
| Cena s DPH | 200,161 € |
| Cena bez DPH: | 138,392 € |
| Cena s DPH | 167,454 € |
| Cena bez DPH: | 78,220 € |
| Cena s DPH | 94,646 € |
| Cena bez DPH: | 54,061 € |
| Cena s DPH | 65,413 € |
| Cena bez DPH: | 96,555 € |
| Cena s DPH | 116,831 € |
| Cena bez DPH: | 124,487 € |
| Cena s DPH | 150,630 € |
| Cena bez DPH: | 139,089 € |
| Cena s DPH | 168,298 € |
| Cena bez DPH: | 104,594 € |
| Cena s DPH | 126,559 € |
| Cena bez DPH: | 47,498 € |
| Cena s DPH | 57,473 € |
| Cena bez DPH: | 176,538 € |
| Cena s DPH | 213,611 € |