







| Kód produktu: | SCXS12xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 193,838 € |
| Cena bez DPH: | 160,197 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x923 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 963 mm |
| Šířka: | 931 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 160,197 € | 193,838 € | ||
| 5 + | 152,195 € | 184,156 € | ||
| 10 + | 144,194 € | 174,474 € | ||
| 20 + | 137,792 € | 166,729 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy na formát 12xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Lakovaná zadní magnetická stěna, kterou lze popisovat fixy. Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 197,989 € |
| Cena s DPH | 239,567 € |
| Cena bez DPH: | 285,187 € |
| Cena s DPH | 345,076 € |
| Cena bez DPH: | 179,565 € |
| Cena s DPH | 217,274 € |
| Cena bez DPH: | 56,914 € |
| Cena s DPH | 68,866 € |
| Cena bez DPH: | 120,968 € |
| Cena s DPH | 146,372 € |
| Cena bez DPH: | 76,652 € |
| Cena s DPH | 92,748 € |
| Cena bez DPH: | 83,668 € |
| Cena s DPH | 101,239 € |
| Cena bez DPH: | 327,780 € |
| Cena s DPH | 396,614 € |
| Cena bez DPH: | 153,549 € |
| Cena s DPH | 185,795 € |
| Cena bez DPH: | 50,144 € |
| Cena s DPH | 60,674 € |
| Cena bez DPH: | 38,039 € |
| Cena s DPH | 46,027 € |
| Cena bez DPH: | 117,357 € |
| Cena s DPH | 142,002 € |