








| Kód produktu: | SCXSC12xA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 273,876 € |
| Cena bez DPH: | 226,344 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 4 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 7,3 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 880x923 mm |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 963 mm |
| Šířka: | 931 mm |
| Hloubka: | 26 mm |
| Kapacita: | 12x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ne |
| Typ povrchu: | Korkový |
| Přední výplň: | Plast SAN 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 226,344 € | 273,876 € | ||
| 5 + | 215,059 € | 260,222 € | ||
| 10 + | 203,734 € | 246,518 € | ||
| 20 + | 194,666 € | 235,545 € |
Informační Vitrína interiérová - Economy s korkovou stěnou na formát 12xA4
Ultratenká vitrína s plechovými zády pokrytými korkovou deskou pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.
Vitrína je vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 94,337 € |
| Cena s DPH | 114,148 € |
| Cena bez DPH: | 167,337 € |
| Cena s DPH | 202,478 € |
| Cena bez DPH: | 125,605 € |
| Cena s DPH | 151,982 € |
| Cena bez DPH: | 148,707 € |
| Cena s DPH | 179,936 € |