

| Kód produktu: | IS105x300 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 16,147 € |
| Cena bez DPH: | 13,344 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 391 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | 105x300 mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 101x300 mm |
| Výška: | 109 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 13,344 € | 16,147 € | ||
| 10 + | 12,685 € | 15,349 € | ||
| 20 + | 12,026 € | 14,552 € | ||
| 50 + | 11,491 € | 13,904 € |
Informační nástěnný systém, formát 105x300mm, šíře profilu 12mm
Oblý orientační systém, pro motivy o různých rozměrech, pro snadnou a rychlou výměnu vložených informací. Délka je v zásadě libovolná díky možnosti napojování rámečků v řadě za sebou. Zakončení je prostřednictvím černých plastových záslepek.
Informace do tohoto informačního systému je možné tisknout vlastními prostředky na běžných tiskárnách, tím je celý systém velmi flexibilní a nevyžaduje žádné dodatečné náklady se změnou jmen či jiných informací.
Informační tabulky k označení například jako směrové orientační cedulky, jmenovky ke kancelářím, nouzové východy, únikové plány, veřejné informace a další.
Tabulky umožňují horizontální i vertikální umístění.
| Cena bez DPH: | 13,138 € |
| Cena s DPH | 15,897 € |
| Cena bez DPH: | 13,138 € |
| Cena s DPH | 15,897 € |
| Cena bez DPH: | 21,746 € |
| Cena s DPH | 26,313 € |
| Cena bez DPH: | 9,020 € |
| Cena s DPH | 10,914 € |
| Cena bez DPH: | 6,878 € |
| Cena s DPH | 8,322 € |
| Cena bez DPH: | 11,038 € |
| Cena s DPH | 13,356 € |
| Cena bez DPH: | 10,255 € |
| Cena s DPH | 12,409 € |