





| Kód produktu: | UIB200TNA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 226,515 € |
| Cena bez DPH: | 187,203 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 7,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1760 mm |
| Šířka: | 756 mm |
| Hloubka: | 450 mm |
| Umístění: | Na zem |
Jednostranný InfoBoard osazený rámem s profilem 32 mm na plakát formátu A1
Na stojan je možné uchytit kapsu na umístění prospektů.
Kapsy nejsou součástí tohoto setu a je nutné je dokoupit zvlášť.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 61,362 € |
| Cena s DPH | 74,248 € |
| Cena bez DPH: | 237,572 € |
| Cena s DPH | 287,462 € |
| Cena bez DPH: | 227,482 € |
| Cena s DPH | 275,253 € |
| Cena bez DPH: | 226,374 € |
| Cena s DPH | 273,913 € |
| Cena bez DPH: | 253,117 € |
| Cena s DPH | 306,272 € |
| Cena bez DPH: | 269,811 € |
| Cena s DPH | 326,472 € |
| Cena bez DPH: | 116,120 € |
| Cena s DPH | 140,505 € |