| Kód produktu: | CNL-COLOR-35-DUB |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,445 € |
| Cena bez DPH: | 1,194 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,035 kg |
| Rozměr poutače: | 35x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Dub |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 35 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,194 € | 1,445 € | ||
| 20 + | 1,112 € | 1,346 € | ||
| 50 + | 1,030 € | 1,246 € | ||
| 200 + | 0,947 € | 1,146 € |
Plastová vložka Imitace Dub pro zasunutí do cenovkové lišty - výška 35mm
Materiál - PVC. Slouží k barevnému rozlišení regálů, či pro sjednocení barevností s firemními barvami
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 1,359 € |
| Cena s DPH | 1,645 € |
| Cena bez DPH: | 0,988 € |
| Cena s DPH | 1,196 € |
| Cena bez DPH: | 0,865 € |
| Cena s DPH | 1,047 € |
| Cena bez DPH: | 0,906 € |
| Cena s DPH | 1,096 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 1,236 € |
| Cena s DPH | 1,495 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 0,824 € |
| Cena s DPH | 0,997 € |
| Cena bez DPH: | 0,947 € |
| Cena s DPH | 1,146 € |
| Cena bez DPH: | 0,783 € |
| Cena s DPH | 0,947 € |