| Kód produktu: | CNL-COLOR-50-BUK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1,641 € |
| Cena bez DPH: | 1,356 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba do 2 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Minimální odběr: | lišty od 500,- Kč |
| Hmotnost Netto: | 0,05 kg |
| Rozměr poutače: | 50x1000 mm |
| Materiál: | PVC |
| Barva: | Buk |
| Tloušťka: | 0,5 mm |
| Pro etikety výšky: | 50 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1,356 € | 1,641 € | ||
| 20 + | 1,274 € | 1,541 € | ||
| 50 + | 1,192 € | 1,442 € | ||
| 200 + | 1,110 € | 1,343 € |
Plastová vložka Imitace Buk pro zasunutí do cenovkové lišty - výška 50mm
Materiál - PVC. Slouží k barevnému rozlišení regálů, či pro sjednocení barevností s firemními barvami
Standardní délka 1000mm. Lze střihat klasickými nůžkami na požadovanou délku.
Na zakázku lze vyrobit délku i výšku namíru.
| Cena bez DPH: | 1,438 € |
| Cena s DPH | 1,740 € |
| Cena bez DPH: | 1,479 € |
| Cena s DPH | 1,790 € |
| Cena bez DPH: | 0,740 € |
| Cena s DPH | 0,895 € |
| Cena bez DPH: | 0,822 € |
| Cena s DPH | 0,994 € |
| Cena bez DPH: | 0,945 € |
| Cena s DPH | 1,144 € |
| Cena bez DPH: | 0,822 € |
| Cena s DPH | 0,994 € |
| Cena bez DPH: | 0,986 € |
| Cena s DPH | 1,193 € |
| Cena bez DPH: | 0,740 € |
| Cena s DPH | 0,895 € |
| Cena bez DPH: | 0,904 € |
| Cena s DPH | 1,094 € |
| Cena bez DPH: | 0,945 € |
| Cena s DPH | 1,144 € |
| Cena bez DPH: | 0,945 € |
| Cena s DPH | 1,144 € |
| Cena bez DPH: | 0,822 € |
| Cena s DPH | 0,994 € |