| Kód produktu: | 1712003050 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 42,501 € |
| Cena bez DPH: | 35,125 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 let |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,121 kg |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 322 mm |
| Šířka: | 250 mm |
| Hloubka: | 332 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Počet zásuvek: | 5 ks |
| Formát: | A4, C4 |
| Cena bez DPH: | 8,236 € |
| Cena s DPH | 9,965 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 88,491 € |
| Cena s DPH | 107,074 € |
| Cena bez DPH: | 75,890 € |
| Cena s DPH | 91,827 € |
| Cena bez DPH: | 35,125 € |
| Cena s DPH | 42,501 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 83,920 € |
| Cena s DPH | 101,543 € |
| Cena bez DPH: | 55,137 € |
| Cena s DPH | 66,716 € |
| Cena bez DPH: | 56,866 € |
| Cena s DPH | 68,808 € |
| Cena bez DPH: | 65,514 € |
| Cena s DPH | 79,272 € |
| Cena bez DPH: | 16,430 € |
| Cena s DPH | 19,880 € |
| Cena bez DPH: | 56,866 € |
| Cena s DPH | 68,808 € |