






| Kód produktu: | UCH255N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 18,539 € |
| Cena bez DPH: | 15,321 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 14 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,54 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 208x295 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 346 mm |
| Šířka: | 259 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 15,321 € | 18,539 € | ||
| 10 + | 14,703 € | 17,791 € | ||
| 25 + | 14,250 € | 17,243 € | ||
| 50 + | 13,797 € | 16,695 € |
Voděodolný zaklapávací rám MT Display formátu A4 z 25 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Doplněn o gumu posilující voděodolnost. Rám má ochranu IP 55. Ve spodní části je opatřen odtokovými otvory. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v exteriéru i do interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 1,400 € |
| Cena s DPH | 1,694 € |
| Cena bez DPH: | 9,885 € |
| Cena s DPH | 11,960 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 48,394 € |
| Cena s DPH | 58,556 € |
| Cena bez DPH: | 17,998 € |
| Cena s DPH | 21,778 € |
| Cena bez DPH: | 37,562 € |
| Cena s DPH | 45,450 € |
| Cena bez DPH: | 36,038 € |
| Cena s DPH | 43,606 € |
| Cena bez DPH: | 6,837 € |
| Cena s DPH | 8,273 € |
| Cena bez DPH: | 17,628 € |
| Cena s DPH | 21,329 € |
| Cena bez DPH: | 12,191 € |
| Cena s DPH | 14,751 € |
| Cena bez DPH: | 11,203 € |
| Cena s DPH | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 27,142 € |
| Cena s DPH | 32,841 € |
| Cena bez DPH: | 14,786 € |
| Cena s DPH | 17,891 € |
| Cena bez DPH: | 37,644 € |
| Cena s DPH | 45,549 € |
| Cena bez DPH: | 8,155 € |
| Cena s DPH | 9,867 € |