





| Kód produktu: | UCH255N0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 25,173 € |
| Cena bez DPH: | 20,804 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,82 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 295x418 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 469 mm |
| Šířka: | 346 mm |
| Hloubka: | 16 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,804 € | 25,173 € | ||
| 10 + | 19,984 € | 24,180 € | ||
| 25 + | 19,368 € | 23,435 € | ||
| 50 + | 18,753 € | 22,691 € |
Voděodolný zaklapávací rám MT Display formátu A3 z 25 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Doplněn o gumu posilující voděodolnost. Rám má ochranu IP 55. Ve spodní části je opatřen odtokovými otvory. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v exteriéru i do interiéru.
Hliníkový rám lze zavěsit pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 2,134 € |
| Cena s DPH | 2,582 € |
| Cena bez DPH: | 10,997 € |
| Cena s DPH | 13,307 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 11,161 € |
| Cena s DPH | 13,505 € |
| Cena bez DPH: | 18,835 € |
| Cena s DPH | 22,790 € |
| Cena bez DPH: | 8,986 € |
| Cena s DPH | 10,874 € |
| Cena bez DPH: | 22,076 € |
| Cena s DPH | 26,712 € |
| Cena bez DPH: | 37,423 € |
| Cena s DPH | 45,282 € |
| Cena bez DPH: | 82,561 € |
| Cena s DPH | 99,898 € |
| Cena bez DPH: | 14,731 € |
| Cena s DPH | 17,825 € |
| Cena bez DPH: | 6,812 € |
| Cena s DPH | 8,242 € |
| Cena bez DPH: | 30,283 € |
| Cena s DPH | 36,643 € |
| Cena bez DPH: | 29,011 € |
| Cena s DPH | 35,103 € |
| Cena bez DPH: | 26,836 € |
| Cena s DPH | 32,472 € |
| Cena bez DPH: | 22,281 € |
| Cena s DPH | 26,961 € |