





| Kód produktu: | UCN255G0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 19,515 € |
| Cena bez DPH: | 16,128 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 42 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Zlatá |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 16,128 € | 19,515 € | ||
| 5 + | 15,470 € | 18,719 € | ||
| 10 + | 15,017 € | 18,171 € | ||
| 25 + | 14,524 € | 17,574 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Zlaté barvy
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující vizuální efekt zlaté barvy
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Další z variant je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání rámu ze stěny, nebo také možno rám položit na stůl za pomocí "U" drátu (kód produktu UYUP057000) a tím z nástěného rámu udělat opřený fotorámeček a to jak na výšku tak i na šířku.
| Cena bez DPH: | 8,558 € |
| Cena s DPH | 10,355 € |
| Cena bez DPH: | 0,617 € |
| Cena s DPH | 0,747 € |
| Cena bez DPH: | 1,399 € |
| Cena s DPH | 1,693 € |
| Cena bez DPH: | 9,875 € |
| Cena s DPH | 11,948 € |
| Cena bez DPH: | 0,617 € |
| Cena s DPH | 0,747 € |
| Cena bez DPH: | 38,963 € |
| Cena s DPH | 47,145 € |
| Cena bez DPH: | 20,613 € |
| Cena s DPH | 24,942 € |
| Cena bez DPH: | 29,665 € |
| Cena s DPH | 35,894 € |
| Cena bez DPH: | 29,006 € |
| Cena s DPH | 35,098 € |
| Cena bez DPH: | 44,723 € |
| Cena s DPH | 54,115 € |
| Cena bez DPH: | 21,066 € |
| Cena s DPH | 25,489 € |
| Cena bez DPH: | 57,108 € |
| Cena s DPH | 69,100 € |