





| Kód produktu: | UCN255G0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 24,967 € |
| Cena bez DPH: | 20,634 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 5 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 279x402 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Zlatá |
| Výška: | 450 mm |
| Šířka: | 327 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,634 € | 24,967 € | ||
| 5 + | 19,811 € | 23,971 € | ||
| 10 + | 19,193 € | 23,223 € | ||
| 25 + | 18,575 € | 22,476 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Zlaté barvy
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující
vizuální efekt zlaté barvy
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Další z variant je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání
rámu ze stěny, nebo také možno rám položit na stůl za pomocí "U" drátu (kód
produktu UYUP057000) a tím z nástěného rámu udělat opřený fotorámeček a to jak
na výšku tak i na šířku.
| Cena bez DPH: | 11,738 € |
| Cena s DPH | 14,203 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 2,142 € |
| Cena s DPH | 2,591 € |
| Cena bez DPH: | 11,038 € |
| Cena s DPH | 13,356 € |
| Cena bez DPH: | 0,618 € |
| Cena s DPH | 0,748 € |
| Cena bez DPH: | 29,695 € |
| Cena s DPH | 35,931 € |
| Cena bez DPH: | 29,036 € |
| Cena s DPH | 35,134 € |
| Cena bez DPH: | 57,166 € |
| Cena s DPH | 69,171 € |
| Cena bez DPH: | 44,769 € |
| Cena s DPH | 54,171 € |
| Cena bez DPH: | 39,003 € |
| Cena s DPH | 47,194 € |
| Cena bez DPH: | 16,145 € |
| Cena s DPH | 19,535 € |
| Cena bez DPH: | 21,087 € |
| Cena s DPH | 25,516 € |