




| Kód produktu: | UCN255G0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 53,971 € |
| Cena bez DPH: | 44,604 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Zlatá |
| Výška: | 871 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 44,604 € | 53,971 € | ||
| 5 + | 42,840 € | 51,836 € | ||
| 10 + | 41,485 € | 50,197 € | ||
| 25 + | 40,131 € | 48,559 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Zlaté barvy
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující vizuální efekt zlaté barvy
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách, nebo je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání rámu ze stěny.
| Cena bez DPH: | 24,456 € |
| Cena s DPH | 29,592 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 6,565 € |
| Cena s DPH | 7,944 € |
| Cena bez DPH: | 22,035 € |
| Cena s DPH | 26,663 € |
| Cena bez DPH: | 16,332 € |
| Cena s DPH | 19,761 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 29,586 € |
| Cena s DPH | 35,799 € |
| Cena bez DPH: | 56,955 € |
| Cena s DPH | 68,916 € |
| Cena bez DPH: | 20,558 € |
| Cena s DPH | 24,875 € |
| Cena bez DPH: | 16,085 € |
| Cena s DPH | 19,463 € |
| Cena bez DPH: | 38,859 € |
| Cena s DPH | 47,020 € |
| Cena bez DPH: | 28,929 € |
| Cena s DPH | 35,004 € |
| Cena bez DPH: | 21,009 € |
| Cena s DPH | 25,421 € |