







| Kód produktu: | UCN255S0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 14,393 € |
| Cena bez DPH: | 11,895 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Ocelová |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu i Stůl |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,895 € | 14,393 € | ||
| 5 + | 11,444 € | 13,847 € | ||
| 10 + | 11,075 € | 13,400 € | ||
| 25 + | 10,705 € | 12,954 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Ocelové barvy
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující
vizuální efekt ocelové barvy
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Další z variant je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání
rámu ze stěny, nebo také možno rám položit na stůl za pomocí "U" drátu (kód
produktu UYUP057000) a tím z nástěného rámu udělat opřený fotorámeček a to jak
na výšku tak i na šířku.
| Cena bez DPH: | 8,532 € |
| Cena s DPH | 10,323 € |
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,687 € |
| Cena bez DPH: | 9,844 € |
| Cena s DPH | 11,911 € |
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 35,603 € |
| Cena s DPH | 43,080 € |