






| Kód produktu: | UCN255S0A1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 43,080 € |
| Cena bez DPH: | 35,603 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 2,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 576x823 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Ocelová |
| Výška: | 871 mm |
| Šířka: | 624 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 35,603 € | 43,080 € | ||
| 5 + | 34,167 € | 41,342 € | ||
| 10 + | 33,101 € | 40,052 € | ||
| 25 + | 32,034 € | 38,762 € |
Look effect zaklapávací rám na plakáty - efekt Ocelové barvy
Zaklapávací rám s profilem 25 mm s ostrým rohem s povrchovou úpravou navozující
vizuální efekt ocelové barvy
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí fólií. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru,
či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů
v lištách, nebo je možnost přiobjednání závěsných háčků pro snadné sundávání rámu ze stěny.
| Cena bez DPH: | 24,446 € |
| Cena s DPH | 29,580 € |
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 6,563 € |
| Cena s DPH | 7,941 € |
| Cena bez DPH: | 22,026 € |
| Cena s DPH | 26,652 € |
| Cena bez DPH: | 16,325 € |
| Cena s DPH | 19,753 € |
| Cena bez DPH: | 0,615 € |
| Cena s DPH | 0,744 € |
| Cena bez DPH: | 11,895 € |
| Cena s DPH | 14,393 € |