





| Kód produktu: | UCN255N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 10,332 € |
| Cena bez DPH: | 8,539 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 40 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,42 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 12 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,539 € | 10,332 € | ||
| 5 + | 8,210 € | 9,934 € | ||
| 10 + | 7,923 € | 9,587 € | ||
| 25 + | 7,677 € | 9,289 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A4 (210x297 mm) z 25 mm profilu s
ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Varianta MT Display rámů profilu 25 mm je k dispozici i v barevných variantách jako jsou černý elox, chromovaný, zlatý, ocelový či dřevěný efekt
| Cena bez DPH: | 16,092 € |
| Cena s DPH | 19,471 € |
| Cena bez DPH: | 11,905 € |
| Cena s DPH | 14,405 € |
| Cena bez DPH: | 15,969 € |
| Cena s DPH | 19,322 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 16,708 € |
| Cena s DPH | 20,216 € |
| Cena bez DPH: | 1,396 € |
| Cena s DPH | 1,689 € |
| Cena bez DPH: | 9,852 € |
| Cena s DPH | 11,921 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 18,309 € |
| Cena s DPH | 22,154 € |
| Cena bez DPH: | 16,667 € |
| Cena s DPH | 20,167 € |
| Cena bez DPH: | 37,521 € |
| Cena s DPH | 45,400 € |
| Cena bez DPH: | 15,271 € |
| Cena s DPH | 18,478 € |
| Cena bez DPH: | 42,077 € |
| Cena s DPH | 50,913 € |
| Cena bez DPH: | 17,939 € |
| Cena s DPH | 21,706 € |
| Cena bez DPH: | 12,151 € |
| Cena s DPH | 14,703 € |
| Cena bez DPH: | 38,218 € |
| Cena s DPH | 46,244 € |
| Cena bez DPH: | 11,166 € |
| Cena s DPH | 13,511 € |
| Cena bez DPH: | 11,166 € |
| Cena s DPH | 13,511 € |
| Cena bez DPH: | 7,512 € |
| Cena s DPH | 9,090 € |
| Cena bez DPH: | 10,755 € |
| Cena s DPH | 13,014 € |