




| Kód produktu: | UCN205N0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 12,413 € |
| Cena bez DPH: | 10,259 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 5-6 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,41 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 55 |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 202x289 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 327 mm |
| Šířka: | 240 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 10,259 € | 12,413 € | ||
| 10 + | 9,848 € | 11,916 € | ||
| 25 + | 9,520 € | 11,519 € | ||
| 50 + | 9,233 € | 11,172 € |
Zaklapávací rám MT Display formátu A4 z 20 mm profilu s ostrým rohem
Klaprám je ve stříbrné barvě s povrchovou úpravou Elox, rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 1,395 € |
| Cena s DPH | 1,688 € |
| Cena bez DPH: | 9,848 € |
| Cena s DPH | 11,916 € |
| Cena bez DPH: | 0,616 € |
| Cena s DPH | 0,745 € |
| Cena bez DPH: | 29,627 € |
| Cena s DPH | 35,848 € |
| Cena bez DPH: | 10,094 € |
| Cena s DPH | 12,214 € |
| Cena bez DPH: | 9,233 € |
| Cena s DPH | 11,172 € |
| Cena bez DPH: | 14,034 € |
| Cena s DPH | 16,981 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 15,306 € |
| Cena s DPH | 18,520 € |
| Cena bez DPH: | 31,309 € |
| Cena s DPH | 37,884 € |
| Cena bez DPH: | 11,079 € |
| Cena s DPH | 13,406 € |
| Cena bez DPH: | 19,655 € |
| Cena s DPH | 23,783 € |
| Cena bez DPH: | 23,348 € |
| Cena s DPH | 28,252 € |
| Cena bez DPH: | 17,357 € |
| Cena s DPH | 21,002 € |
| Cena bez DPH: | 21,379 € |
| Cena s DPH | 25,868 € |